Hjem  
 

 Nyheter

 Virtual Garden

 Menneskene

 Kundene

 Jobb

 Kontakt

 
 

Menneskene
 
 


Disse hodene er det mest verdifulle vi har i Virtual Garden. Og om de er viktige hver for seg, betyr sammensetningen av dem enda mer.

Virtual Gardens medarbeidere har både lang og bred erfaring innen strategi, kommunikasjon og teknologi, og avhengig av behovene til våre oppdragsgivere, setter vi sammen kundeteam som innehar den nødvendige kompentansen.

Anders Molstad
Direktenummer 24115024
Epost anders@virtualgarden.no

Anders Wik
Direktenummer 24115108
Epost andersw@virtualgarden.no

Anita Dahling Almvik
Direktenummer 24115011
Epost anita@virtualgarden.no

Anna Sandberg
Direktenummer 24115117
Epost anna.sandberg@virtualgarden.no

Anne Holm
Direktenummer 24115032
Epost anne.holm@virtualgarden.no

Anne Lise Melbye
Direktenummer 24115020
Epost annelise@virtualgarden.no

Anne-Grethe Henriksen
Direktenummer 24115085
Epost annegrethe@virtualgarden.no

Borger Magnussen
Direktenummer 24115104
Epost borger@virtualgarden.no

Carl-Erik Conforto
Direktenummer 24115073
Epost carlerik@virtualgarden.no

Caroline Milia Skageng
Direktenummer 24115090
Epost carolines@virtualgarden.no

Caroline von Hoyningen-Huun
Direktenummer 24115030
Epost caroline@virtualgarden.no

Claas Ch. Smehaug
Direktenummer 24115105
Epost claas@virtualgarden.no

Dagmar Kollstrøm
Direktenummer 24115074
Epost dagmar@virtualgarden.no

David Richardson
Direktenummer 24115033
Epost david@virtualgarden.no

Elisabeth Madsen
Direktenummer 24115042
Epost elisabeth.madsen@virtualgarden.no

Elisabeth Mannsverk
Direktenummer 24115060
Epost elis@virtualgarden.no

Gørill K. Nygaard
Direktenummer 24115106
Epost gorill@virtualgarden.no

Haakon Bull-Hansen
Direktenummer 24115027
Epost haakon@virtualgarden.no

Halvor Bodin


Hanne Dyran
Direktenummer 24115031
Epost hanne@virtualgarden.no

Hans Christian Fleischner
Direktenummer 24115071
Epost hans@virtualgarden.no

Hege Fried Nilsen
Direktenummer 24115013
Epost hege@virtualgarden.no

Hilde Bjerkan
Direktenummer 24115026
Epost hilde@virtualgarden.no

Ingvar Moi
Direktenummer 24115149
Epost ingvar@virtualgarden.no

Ivar Lyngve
Direktenummer 24115103
Epost ivar@virtualgarden.no

Jakob Thyness
Direktenummer 24115034
Epost jakob@virtualgarden.no

Janne Ask
Direktenummer 24115014
Epost janne@virtualgarden.no

Jørn Scholz
Direktenummer 24115079
Epost jorn@virtualgarden.no

Kai Fridstrøm
Direktenummer 24115043
Epost kai.fridstrom@virtualgarden.no

Kari Tinnen
Direktenummer 24115069
Epost kari@virtualgarden

Kenneth Hansen
Direktenummer 24115070
Epost kenneth@virtualgarden.no

Kjersti Larsen
Direktenummer 24115012
Epost kjerstil@virtualgarden.no

Kjersti Svang Olsen
Direktenummer 24115102
Epost kjersti@virtualgarden.no

Kjetil Væhle
Direktenummer 24115072
Epost kjetil@virtualgarden.no

Knut-Are Eliassen
Direktenummer 24115115
Epost are@virtualgarden.no

Kristian Kjelman
Direktenummer 24115066
Epost kristian.kjelman@virtualgarden.no

Kristin Berge
Direktenummer 24115040
Epost kristin@virtualgarden.no

Mattis Bentzen
Direktenummer 24115064
Epost mattis@virtualgarden.no

Max Marius Almaas
Direktenummer 24115107
Epost max@virtualgarden.no

Maya Lie
Direktenummer 24115068
Epost maya@virtualgarden.no

Mona Lunde Martinsen
Direktenummer 24115025
Epost mona@virtualgarden.no

Monika Augustsson
Direktenummer 24115063
Epost monika@virtualgarden.no

Nettan Persson
Direktenummer 24115065
Epost nettan@virtualgarden.no

Nils Petter Nordskar
Direktenummer 24115050
Epost pettern@virtualgarden.no

Øivind Lindøe
Direktenummer 24115018
Epost oivind@virtualgarden.no

Paul van Brunschot
Direktenummer 24115062
Epost paul@virtualgarden.no

Rebecca Mathiesen
Direktenummer 24115067
Epost rebecca@virtualgarden.no

Rita Westvik
Direktenummer 24115037
Epost rita.westvik@virtualgarden.no

Rubella Almås


Sidsel Rebecca Løvåsen
Direktenummer 24115080
Epost sidsel.lovasen@virtualgarden.no

Sigrid Pfanzelter
Direktenummer 24115017
Epost sigrid@virtualgarden.no

Simen Wardenær
Direktenummer 24115038
Epost simen.wardener@virtualgarden.no

Sukhdev S. Brar
Direktenummer 24115082
Epost sukh@virtualgarden.no

Terje Aasjord
Direktenummer 24115041
Epost terje.aasjord@virtualgarden.no

Therese Jacobsen
Direktenummer 24115061
Epost therese@virtualgarden.no

Thor Arne Jørgensen
Direktenummer 24115099
Epost thorarne@virtualgarden.no

Tone Bing Larsen
Direktenummer 24115076
Epost tone@virtualgarden.no

Tord Westerbye
Direktenummer 24115116
Epost tord@virtualgarden.no

Tove Rødde
Direktenummer 24115010
Epost tove@virtualgarden.no

Trine Hansvold
Direktenummer 24115136
Epost trine@virtualgarden.no

Trond Vestengen
Direktenummer 24115083
Epost trond@virtualgarden.no